Tanie przesyłki krajowe

Paczuszka.com to pośrednik między klientami a firmami DHL oraz GLS. Pomaga w zamawianiu usług stricte kurierskich, jak też tych z zakresu przesyłek paletowych. Dzięki wypracowanym rabatom serwis gwarantuje wyjątkowo atrakcyjne ceny, a także wysoką jakość proponowanych usług i skrzętne dostosowanie oferty do potrzeb klientów.


Paczuszka.com to tanie przesyłki krajowe dla osób prywatnych oraz dla firm. Działamy na terenie całego kraju, bez jakichkolwiek dopłat strefowych, zapewniając profesjonalną obsługę i możliwie najszybszą realizację zleceń. Zawsze w terminie zwracamy też pobrania.


Ceny przedstawiane na stronie są ostatecznymi – nie pobieramy ukrytych opłat paliwowych ani drogowych. Niemniej, w swojej ofercie posiadamy szereg usług dodatkowych, takich jak potwierdzenie otrzymania przesyłki, doręczenie paczki o konkretnej godzinie lub wysyłka za pobraniem. Swoim klientom dajemy maksimum komfortu, dlatego chcąc wysłać tanie paczki krajowe, wystarczy kilku krótkich krokach wypełnić formularz znajdujący się na stronie, a później już tylko przygotować przesyłkę. Podjazd kuriera do klienta jest bezpłatny.

Każda przesyłka krajowa, jaka do nas trafia, ubezpieczana jest na kwotę 500zł, jednak można zdecydować się na wykupienie dodatkowego ubezpieczenia wynoszącego max. 50 000zł.
W razie jakichkolwiek niejasności ze strony nadawców lub adresatów, gwarantujemy profesjonalne wsparcie dedykowanej infolinii.

Wybierz typ przesyłki:

Pamiętaj o podaniu poprawnych danych dotyczących przesyłki. Jeżeli kształt lub gabaryty będą niezgodne ze zleceniem, zostanie Ci naliczona różnica w cenie. W przypadku przesyłek paletowych prosimy o podawanie wagi oraz wymiaru wraz z paletą.

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń
biuro@paczuszka.com
infolinia 570 303 388
Do góry ^

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.