Śledzenie przesyłki

Gdy nadana przesyłka trafi w ręce firmy kurierskiej, zarówno jej nadawca, jak i odbiorca chcieliby mieć możliwość kontrolowania, na jakim etapie realizacji znajduje się w danym momencie. W takim wypadku doskonale sprawdza się dostępna online usługa, jaką jest śledzenie przesyłki. DHL i GLS to firmy, z którymi współpracę nawiązała nasza marka. Klienci wspomnianych firm mogą monitorować drogę, jaką przebywa paczka, dzięki usłudze dostępnej na stronie internetowej naszej firmy.

Śledzenie przesyłki DHL lub GLS jest niezwykle proste, wystarczy podać numer przesyłki, po czym otrzymamy informację zwrotną od konsultanta mówiącą o tym, na jakim etapie realizacji lub gdzie znajduje się dana paczka.

W trosce o naszych klientów oferujemy im szereg udogodnień oraz proste zasady korzystania z dostępnych usług, dzięki czemu współpraca z nami jest łatwa i bezpieczna. Nowoczesną opcją jest śledzenie przesyłki. DHL oraz GLS oferują sprawne dostarczanie paczek, jednak z różnych powodów, dla wielu klientów jest to bardzo pomocna funkcja.


Zapraszamy do odnalezienia swojego zamówienia:


Uzupełnij pole "Numer przesyłki"

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń
biuro@paczuszka.com
infolinia 570 303 388
Do góry ^

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.