Tanie przesyłki kurierskie

Serwis Paczuszka.com oferuje wszystkim zainteresowanym stronom tanie przesyłki kurierskie DHL, a także GLS.

Jesteśmy pośrednikami pomiędzy użytkownikami korzystającymi z naszego serwisu a firmami kurierskimi, co sprawia, że klienci indywidualni oraz biznesowi zlecają swoje przesyłki w cenach znacznie niższych od proponowanych przy samodzielnych zamówieniach.
Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższy standard oferowanych usług, podjęliśmy współpracę z renomowaną firmą DHL. DHL należy do największej na świecie grupy logistycznej - Deutsche Post DHL. Ich wieloletnie doświadczenie i nieposzlakowana opinia dają pewność, że powierzone przesyłki kurierskie trafią do swojego odbiorcy.
Tanio - dzięki naszemu pośrednictwu - wyślą Państwo paczkę do dwudziestu siedmiu krajów w Europie. Dodatkowo każdy klient otrzyma wsparcie dedykowanej infolinii, która w razie najmniejszych wątpliwości oferuje profesjonalną pomoc na każdym etapie nadawania przesyłki.
Wysokie ubezpieczenie - do pięciuset złotych w cenie wysyłki, brak dopłat za „pusty” dojazd kuriera pod wskazany adres klienta oraz najprostszy system zamówień w branży - te cechy wyróżniają realizowane przez nas usługi na przesyłki kurierskie.

Tanio wyślą też przesyłki paletowe nasi partnerzy biznesowi.
Według przeprowadzonych niezależnych rankingów to właśnie serwis Paczuszka.com oferuje najniższe ceny na przewóz palet. Dajemy także możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia - do pięćdziesięciu tysięcy złotych za jedyne trzy złote.
Nie czekaj - zamów teraz.

Wybierz typ przesyłki:

Pamiętaj o podaniu poprawnych danych dotyczących przesyłki. Jeżeli kształt lub gabaryty będą niezgodne ze zleceniem, zostanie Ci naliczona różnica w cenie. W przypadku przesyłek paletowych prosimy o podawanie wagi oraz wymiaru wraz z paletą.

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń
biuro@paczuszka.com
infolinia 570 303 388
Do góry ^

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.