Duże przesyłki kurierskie - paczki niestandardowe

Duże przesyłki kurierskie

W momencie zamawiania paczki przez Internet, konieczne jest wybranie formy, w jakiej ma zostać ona wysłana. Jedną z najbardziej popularnych form nadawania paczek jest przesyłka kurierska. Dzięki naszemu serwisowi można wysyłać przede wszystkim tanie i duże przesyłki kurierskie. Z Paczuszka.com ceny są o wiele niższe niż przy indywidualnym, standardowym zamówieniu kuriera.
Oferujemy szybkie i bezproblemowe dostarczenie przesyłki pod wskazany adres. Dajemy możliwość realizacji przesyłek krajowych, a także zagranicznych. Dzięki temu można zamawiać w różnych krajach oraz na terenie całej Polski. Realizujemy zamówienia w dwudziestu siedmiu krajach w Europie.
Dotrzymujemy ustalonych terminów, a także dbamy o bezpieczeństwo przesyłki, aby nie doszło do jej zniszczenia czy uszkodzenia. Duże przesyłki kurierskie można zamawiać w prosty i wygodny sposób, unikając także dodatkowych opłat, np. za pusty dojazd do klienta. Poza tym oferujemy ubezpieczenie, które wliczone jest w cenę wysyłki.
Współpracujemy z najlepszymi firmami, co wpływa na wachlarz naszych możliwości, dotyczących realizacji przesyłek o różnych wielkościach. Przekłada się to także na atrakcyjność naszych cen, ponieważ są one przystępne bez względu na rozmiar przesyłki. Daje to gwarancję zadowolenia naszych obecnych i przyszłych klientów.
Z nami przesyłka zawsze dotrze pod właściwy adres, a duże przesyłki kurierskie nie sprawią nam żadnych kłopotów z ich dostarczeniem.
Usługi kurierskie stają się coraz bardziej popularne, ponieważ są wygodną, bezpieczną i najszybszą formą dostarczania przesyłek. Zapraszamy do współpracy!

Opłacie podlegają elementy:
których wymiary są większe niż 1,2 x 0,6 x 0,6 m;
o kształcie okrągłym, cylindrycznym lub owalnym;
o nieregularnych kształtach z wystającymi elementami;
o lepkiej powierzchni uniemożliwiającej zsuwanie sie (np: gumy itd.);
zawierające luźne ciężkie elementy lub takie, których rozkład ciężaru jest nierównomierny;
umieszczone w luźnym opakowaniu lub o niestabilnym kształcie (tzn. możliwe jest przesunięcie się zawartości i związane z tym przesunięcie środka ciężkości podczas transportu);
oznakowane naklejkami DHL „GÓRA” oraz „UWAGA! NST”;
których zawartość wymaga obsługi specjalnej ze względu na możliwość uszkodzenia innych przesyłek lub uniemożliwienie automatycznego sortowania w magazynach przeładunkowych.
Opłata naliczana jest także przy zwrocie przesyłki niedostarczalnej.

Opłacie podlegają elementy:
przesyłki na paletach o wymiarach podstawy przekraczających 0,8 x 1,2 m;
paleta, na której towar wykracza poza jej obrys;
element niespaletyzowany oklejony naklejkami DHL „GÓRA” oraz „UWAGA! NST”;
element niespaletyzowany zawierający substancje płynne (beczki, kanistry, wiadra itp.);
element umieszczony na palecie, ale do niej nieprzymocowany (np. za pomocą folii, taśm bindujacych, śrub, itp.);
element niespaletyzowany o wymiarach większych niż 1,2 x 0,6 x 0,6 m;
element niespaletyzowany o kształcie okrągłym, cylindrycznym bądź owalnym lub o nieregularnych kształtach z wystającymi elementami;
elementy nie dające się ze względu na swoją specyfikę spaletyzować, np. urządzenia na kółkach.
Opłata naliczana jest także przy zwrocie przesyłki niedostarczalnej.

Wybierz typ przesyłki:

Pamiętaj o podaniu poprawnych danych dotyczących przesyłki. Jeżeli kształt lub gabaryty będą niezgodne ze zleceniem, zostanie Ci naliczona różnica w cenie. W przypadku przesyłek paletowych prosimy o podawanie wagi oraz wymiaru wraz z paletą.

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń
biuro@paczuszka.com
infolinia 570 303 388
Do góry ^

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.