Przesyłka palet - Transport na palecie

Nasz serwis internetowy oferuje tanie przesyłki kurierskie, a także realizuje zamówienia na przesyłki paletowe.

Według niezależnych rankingów realizowana przez nas przesyłka palet oferowana jest w najniższych cenach w kraju.
Działamy jako pośrednicy między zleceniodawcą a firmą kurierską. Nawiązaliśmy współpracę z firmą DHL, która jest częścią największej na świecie grupy logistycznej o nazwie Deutsche Post DHL.
Proponowane rozwiązania dedykowane są przedsiębiorcom działającym na większą skalę, którzy potrzebują nieco bardziej zaawansowanych rozwiązań logistycznych.
Dzięki naszej ofercie, przesyłka palet o wadze nawet tysiąc kilogramów realizowana jest w ekspresowym tempie. Transport na palecie dociera do adresata najczęściej już następnego dnia. Każdy zlecający przesyłki paletowe użytkownik naszego serwisu otrzymuje dodatkowo wsparcie dedykowanej infolinii.
Dzięki przejrzystemu i prostemu w obsłudze systemowi zamówień, zlecą Państwo bezproblemowo transport na palecie. Formularz nadawania samodzielnie wyceni paletę, podając ostateczną kwotę do zapłaty. Na proponowane przez nas ceny nie ma wpływu odległość między nadawcą a adresatem. Wszystkie podane kwoty zawierają opłatę paliwową. Dokładamy wszelkich starań, by systematycznie ulepszać nasz serwis, a współpraca z najlepszymi firmami kurierskimi i pozytywna ocena naszej działalności przez obecnych klientów sprawiają, że nasza pozycja na rynku stale się umacnia.

Wybierz typ przesyłki:

Pamiętaj o podaniu poprawnych danych dotyczących przesyłki. Jeżeli kształt lub gabaryty będą niezgodne ze zleceniem, zostanie Ci naliczona różnica w cenie. W przypadku przesyłek paletowych prosimy o podawanie wagi oraz wymiaru wraz z paletą.

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń
biuro@paczuszka.com
infolinia 570 303 388
Do góry ^

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.