Kurier paletowy

Kurier paletowy

Paczuszka.com jest portalem internetowym, dzięki któremu mają Państwo możliwość ekspresowo i bezpiecznie wysłać każdą przesyłkę - a wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach!

Współpracujemy z takimi firmami jak DHL, GLS, Raben, Rhenus oraz Suus.  Gwarantujemy jakość usług  na najwyższym, europejskim poziomie.

Zaufało nam już ponad 4000 klientów. Wspieramy logistykę w internecie od 2012 r.

 

Serwis Paczuszka.com działa jak internetowa spedycja. Podajesz wymiary, wagę oraz adres dostawy. W ciągu 24h zjawia się auto pod wskazanym adresem po odbiór towaru.

Przesyłka palet jest doskonałym rozwiązaniem, jeżeli chciałbyś przetransportować większą ilość towarów jednocześnie.
Usługa "kurier paletowy" pozwala na znaczne obniżenie kosztów usług. Cena jest uzależniona od wagi i rozmiarów towaru umieszczonego na palecie.

Przewozimy przedmioty na paletach euro oraz na paletach niestandardowych.  Obsługujemy najważniejsze kierunki eksportowe w Europie.

Transport paletowy na terenie kraju wykonywany jest zazwyczaj w ciągu 24h  - bez względu na odległość.

Dlaczego warto skorzystać ze świadczonych przez nas usług?


Naszym priorytetowym celem, do którego dążymy, jest przede wszystkim zadowolenie klienta. Zdajemy sobie sprawę, że jest to uzależnione od jakości świadczonych usług.

Dlatego na stronie umieściliśmy szczegółowy cennik, bez ukrytych opłat. Umożliwiamy monitorowanie przesyłki. Gwarantujemy stałe wsparcie za pomocą kontaktu z infolinią.

Dostarczamy przesyłki kurierskie do 27 państw na terenie Europy. Dzięki temu twoja przesyłka zawsze dotrze pod wskazany adres!

 

Skorzystaj z kalkulatora ceny znajdującego się poniżej lub zadzwoń do naszych konsultantów.

Wybierz typ przesyłki:

Pamiętaj o podaniu poprawnych danych dotyczących przesyłki. Jeżeli kształt lub gabaryty będą niezgodne ze zleceniem, zostanie Ci naliczona różnica w cenie. W przypadku przesyłek paletowych prosimy o podawanie wagi oraz wymiaru wraz z paletą.

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń
biuro@paczuszka.com
infolinia 570 303 388
Do góry ^

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.