Kurier paletowy

Kurier paletowy

Paczuszka.com jest portalem internetowym, dzięki któremu mają Państwo możliwość ekspresowo i bezpiecznie wysłać każdą przesyłkę - a wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach!

Dzięki współpracy z firmą DHL oraz GLS gwarantujemy jakość usług świadczonych na najwyższym, europejskim poziomie.
Wybór opcji "kurier paletowy" umożliwi dostarczenie towarów wielkogabarytowych. Transport na palecie jest odpowiednio zabezpieczony przed ewentualnymi uszkodzeniami, które mogą powstać w trakcie przewozu. Przesyłka palet jest doskonałym rozwiązaniem, jeżeli chciałbyś przetransportować większą ilość towarów jednocześnie.
Usługa "kurier paletowy" pozwala na znaczne obniżenie kosztów usług. Cena jest uzależniona od wagi i rozmiarów towaru umieszczonego na palecie. Przewozimy przedmioty na paletach euro oraz na paletach niestandardowych. Wybierz opcję "kurier paletowy" już dziś!

Dlaczego warto skorzystać ze świadczonych przez nas usług?
Naszym priorytetowym celem, do którego dążymy, jest przede wszystkim zadowolenie klienta. Zdajemy sobie sprawę, że jest to uzależnione od jakości świadczonych usług. Dlatego na stronie umieściliśmy szczegółowy cennik, bez ukrytych opłat. Umożliwiamy monitorowanie przesyłki. Gwarantujemy stałe wsparcie za pomocą kontaktu z infolinią. W cenie usługi transportowej jest ubezpieczenie przesyłki do kwoty 500zł. Dostarczamy przesyłki kurierskie do 27 państw na terenie Europy. Dzięki temu twoja przesyłka zawsze dotrze pod wskazany adres!

Wybierz typ przesyłki:

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń
biuro@paczuszka.com
infolinia 883 PACZKI / 883 722 954

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.